Головна >  Замовити чехол
Конструктор онлайн


Замовити чехол дуже просто

1. Оберіть бренд та марку вашого смартфону.
2. Налаштуйте дизайн. Фото повинно бути формату .jpg, .png, .gif і не менше 1000 пікселів у висоту. Чим якісніша фотографія - тим кращий буде прінт.
3. Оформіть замовлення. Згодом наш менеджер зв'яжеться з Вами через месенджер, щоб уточнити куди відправляти Ваш чехол.


Матеріали

Силікон може бути прозорим і чорним (якщо він є в наявності). Друк зображення на чехлі здійснюється тільки на задній кришці, бортики залишаються прозорими або чорними, в залежності від того, якого кольору силікон Ви виберете. Колір не втрачає яскравість, а покриття получається щось середнє між глянцевим та матовим. Для модельного ряду iPhone також є силікон протиударний - більш щільний, з потовщеними бортиками, які теж залишаться прозорими.
Пластик може бути глянцевим або матовим. Друк здійснюється по всій площі чехла, тобто зображення буде надруковано і на бортиках. Пластиковий чехол не закриває верхні і нижні межі телефону. Глянцевий пластик має гладке покриття з блисками, кольора при цьому получаються контрасними та насиченими, але поверхня - більш вразлива до подряпин та зношування. Матовий пластик має шорстке покриття, кольора при цьому після друку получаються на 2-3 тона темнішими, але сам чехол є більш практичний і зносостійкий.


Прайс на товар

 - вартість звичайного силікону / пластика (з малюнком) = 120 грн;
 - вартість протиударного силікону (з малюнком) = 160 грн;
 - вартість протиударного силікону (прозорий без малюнка) = 130 грн;
 - вартість чорного силікону (з малюнком) = 120 грн.


Спосіб оплати: повна або часткова передоплата продавцю на карту.

  • img01
  • img02
  • img03
  • img04
  • img05