Конструктор онлайн


Це потрібно знати

 Фото повинно бути формату .jpg, .png, .tiff, .eps. Оригінал дизайну повинен відповідати тех. вимогам: 1) Висота в пікселях не менше 700; 2) Співвідношення сторін 1х2 (1 ширина, 2 висота). Чим краща роздільна здатність фото, тим кращий буде принт. У полі "Ваше ім'я" вкажіть прізвище, ім'я, по батькові.
 Згодом, після замовлення, наш менеджер зв'яжеться з Вами через месенджер, щоб уточнити куди відправляти Ваш чохол. Замовлення друкується 2-3 робочих дня від моменту надходження, потім упаковується у бандерольні конверти або коробки і надсилається через Нову Пошту або Укрпошту з м.Кременчук.


Матеріали

Силікон може бути прозорим і чорним (якщо він є в наявності). Друк зображення на чехлі здійснюється тільки на задній кришці, бортики залишаються прозорими або чорними, в залежності від того, якого кольору силікон Ви виберете. Колір не втрачає яскравість, а покриття получається щось середнє між глянцевим та матовим. Для модельного ряду iPhone також є силікон протиударний - більш щільний, з потовщеними бортиками, які теж залишаться прозорими.
Пластик може бути глянцевим або матовим. Друк здійснюється по всій площі чехла, тобто зображення буде надруковано і на бортиках. Пластиковий чохол не закриває верхні і нижні межі телефону. Глянцевий пластик має гладке покриття з блисками, кольора при цьому получаються контрасними та насиченими, але поверхня - більш вразлива до подряпин та зношування. Матовий пластик має шорстке покриття, кольора при цьому після друку получаються на 2-3 тона темнішими, але сам чохол є більш практичний і зносостійкий.


Прайс на товар

 - вартість звичайного силікону / пластика (з малюнком) = 120 грн;
 - вартість протиударного силікону (з малюнком) = 160 грн;
 - вартість протиударного силікону (прозорий без малюнка) = 130 грн;
 - вартість чорного силікону (з малюнком) = 120 грн.


Спосіб оплати: повна або часткова передоплата продавцю на карту.

  • img01
  • img02
  • img03
  • img04
  • img05